Hakkında

Kanserde, kanser hastalığı ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgiler veren, kanserle mücadeleyi destekleyen bir oluşumdur. İçeriği bilimsel çalışmalara dayanan birçok makale, görsel ve yorumdan oluşan blogda aşağıdaki konular işlenmektedir.

  1. Kanserin tanımı ve kanserle ilgili sıkça sorulan soruların yanıtları.
  2. Kanserin belirtileri, tanısı ve kanser türleri: Kolon kanseri, meme kanseri, akciğer kanseri, mide kanseri, prostat kanseri, rahim ağzı kanseri, karaciğer kanseri, beyin kanseri, tiroid kanseri, nodüller, tümörler…
  3. Kanser tedavisi: Radyoterapi, kemoterapi, kanser ilaçları, ozon tedavisi, akupunktur, bitkisel destekler.
  4. Kanser hastalarının sosyal, cinsel yaşamı, beslenmeleri, bakımları, tedavi sürecindeki olumsuzluklarla baş etme yolları.
  5. İstatistikler, bilimsel veriler, görseller, yararlı bağlantılar.

Bu beş ana başlıkta işlenen konular, siz veya kanserli yakınınız için çok yararlı bilgiler ve ipuçları içermektedir. Böylece hastanın yaşam kalitesinin artırılmasına yardımcı olunmakta; bilinçli hasta ve hasta yakını kavramlarının toplumsallaştırılmasına katkı sunulmaktadır.

Kanserde.com, gönüllü ve onkoloji bölümüyle ilişkili içerik üreticileri tarafından oluşturulmaktadır. En doğru teşhis ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.